Haber

Levent Şahin: Umarım sonunda klas bir şekilde bitiririz

İskenderunspor Teknik Müdürü Levent Şahin, “Umarım sonunda biz, oyuncularımız, sevgili başkanımız ve güzel ülkem için klas bir şekilde bitirebiliriz. Bugünkü galibiyet için hepsini kutluyorum.”

TFF 2. Lig Kırmızı Grup 24. hafta mücadelesinde İskenderunspor, Zonguldak Kömürspor’u 1-0 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından İskenderunspor Teknik Müdürü Levent Şahin açıklama yaptı. Emekleri değerlendiren Levent Şahin, “Bu sadece yapmam gereken bir hamleydi. Ben kendi çapımda doğru olanı yaptım. Oyuncularım hatalı bir hamle yaptığımı muhtemelen gerçek bir oyun olarak değil de gösterdiğim performansla gösterdiler.” karakter şahsiyet olarak sahaya koydular maalesef ülke olarak sorun olduğumu gösterdiler bu süreçten geçiyoruz hepimizin kayıpları var başta insanımız dost akraba akrabamız ama hayat devam ediyor.Bugün sanırım bunun göstergesi oldu.Bunca kaybın ortasında sabah Nadir’in bebeği dünyaya geldi.Ona izin vermeme rağmen ‘Ben takımda olmak istiyorum’ dedi. Burada bir his var. Umarım sonunda biz, oyuncular, sevgili başkanımız ve güzel vatanım için klas bitiririz. Bugünkü galibiyetten dolayı hepsini tebrik ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

“ONLAR BENİM DOSTLARIM VE AİLEM” Galatasaray’dan gelen vakıflardan bahseden Şahin, “Ben kendimi hem o camianın içinde hissediyorum hem de her şeyden önce onlar benim dostum, kardeşim ve dostum. Bunca zamandır birlikteyiz. Bu da beni Levent hocaya yöneltti.” Kendimi her zaman Galatasaray camiasına ait hissediyorum. Onlar benim bir yöneticiden çok arkadaşlarım ve ailem. Takımı her şekilde destekliyorlar.”

Levent Şahin, maçları dönüşümlü olarak Eyüp ve Pendik Stadı’nda oynayacaklarını sözlerine ekledi.

aydincik-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu