Haber

Yine tekel saldırısı: Ödemedi, şut çekti

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde inhisar bayisinde alışveriş yapan 3 kişi önce esnafa ve yanındaki kişiye vurdu, ardından tehdit ederek iş yerine tabancayla rastgele ateş açtı.

İddiaya göre olay, sabah saat 05.50 sıralarında Şeyhsinan Mahallesi’nde meydana geldi. Monopol bayisine giren TA, KP ve E.Ç., alışverişin ardından kredili alışverişlerini yazdırmak istedi. Bayi sahibi OG hesabının kime yazılacağını sorunca tartışma çıktı. Bu sırada 3 kişi barmen OG’ye ve yanındaki şahsa saldırarak tekme, yumruk ve içki şişeleriyle dövdü. Sonra içlerinden biri silahını çıkardı ve onu tehdit etti. Bu kişi büfeden çıkarken yanlışlıkla iş yerine ateş açtı.

İlgili Makaleler

Olayı gören başka bir esnaf 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi.

‘GERİ DÖNÜP TEKRAR SALDIRI YAPTLAR’

Yaşadıkları saldırıda yaralanan 2 kişi büfe önünde sağlık ekiplerini beklerken, geri dönen saldırganlardan ikisi bu kez komşu esnaf AD’ye saldırarak tekme ve yumruklarla yaraladı. Yaralanan 3 kişi sağlık ekiplerince Çorlu Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Polis TA, KP ve E.Ç.’yi yakaladı. olaydan sonra kaçarak onları gözaltına aldı. Şüphelilerle ilgili soruşturma sürüyor. (HABER MERKEZİ)

haber-sincan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu